гривні грн
Каталог товарів

Avgust

Оригінальні продукти від Avgust в Україні

Про компанію: АТ Фірма «Август» - найбільша російська компанія по виробництву хімічних засобів захисту рослин, лідер вітчизняного ринку пестицидів. Заснована в 1990 році. Фірма пропонує комплексні та інноваційні рішення в області захисту рослин. У сферу діяльності компанії входять розробка, виробництво і інформаційно-технологічний супровід застосування хімічних засобів.

Основні переваги: контроль якості товару, чудове співвідношення якості та ціни, ефективність дії.

Найвідоміші препарати: Балерина, Сімба, Грейд ПРО, Дублон Голд, Дерокс, Фултайм, Балій, Аспід, Оплот Тріо, Оплот, Балерина.

Назва виробника: АТ «Август»

Країна: Росія

Де купити препарати Avgust в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні препарати від виробника Avgust за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Системний гербіцид ґрунтової дії проти однорічних дводольних і злакових бур’янів у посівах гороху, моркви і насадженнях картоплі.

Швидке замовлення

Трикомпонентний гербіцид проти однорічних і багаторічних дводольних і злакових бур'янів на посівах кукурудзи

Швидке замовлення
Швидке замовлення

Високоефективний системний інсектицид контактної та кишкової дії для боротьби з шкідниками ріпаку

Швидке замовлення

Піретроїдний інсектицид для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих і сисних шкідників, у тому числі кліщів.

Швидке замовлення

Унікальний трикомпонентний інсектицид
Для захисту зернових колосових, соняшнику та буряків цукрових
Від комплексу шкідників.

Швидке замовлення

Контактно-системний інсектицид для боротьби з комплексом гризучих і сисних шкідників, включаючи прихованоживучих, на основних сільськогосподарських культурах, а також на ділянках, заселених сарановими.

Швидке замовлення

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур'янами, в тому числі важковикорінюваними видами, в посівах ріпаку.

Швидке замовлення

Післясходовий системний гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних бур’янів у посівах цукрових буряків. 

Швидке замовлення

Універсальний гербіцид суцільної дії з підвищеним вмістом діючої речовини.

Швидке замовлення

Системний гербіцид суцільної дії
Для контролю однорічних та багаторічних дводольних і злакових бур’янів;
Десикант соняшнику, кукурудзи, ріпаку, сої, гороху.

Швидке замовлення

Двокомпонентний гербіцид для знищення широкого спектра однорічних та деяких багаторічних дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, у посівах зернових культур.

Швидке замовлення

Селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами на посівах буряків. Діючі речовини: метамітрон 700 г/л. 

Швидке замовлення

Післясходовий гербіцид проти однорічних злакових і дводольних бур'янів на посівах сої, гороху, а також сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до імідазолінонів.

Швидке замовлення

Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами на посівах технічних, овочевих, зернобобових та інших культур

Швидке замовлення

Ефективний, надійний та технологічний гербіцид
Від злакових та дводольних бурянів
З грунтовою та післявсходовою дією на соняшник, сою, кукурудзу та сорго.

Швидке замовлення

Системний гербіцид проти однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів на картоплі, горосі і люпині. 

Швидке замовлення

Післясходовий системний гербіцид із ґрунтовою дією для боротьби з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур’янами в посівах кукурудзи.

Швидке замовлення

Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур'янами у посівах кукурудзи на зерно.

Швидке замовлення

Комбінований гербіцид проти однорічних і багаторічних злакових, однорічних і деяких багаторічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати