гривні грн
Каталог товарів

Тосол-40Мст Беларусь

Тосол-40Мст Беларусь в Україні

Про компанію: Тосол - 40Мст  призначений для систем охолодження всіх типів двигунів внутрішнього згоряння, а також в якості робочої рідини в інших теплообмінних апаратах і системах терморегулювання, експлуатованих при низьких і помірних температурах. Тосол -40Мст  - готова до використання охолоджуюча рідина з ефективною антикорозійного формулою. Забезпечує максимальний захист двигуна від перегріву і замерзання до -40 С.Володіє високими експлуатаційними властивостями, що забезпечують надійний захист системи охолодження від корозії та утворення накипу. Тосол -40Мст відповідає вимогам Британського стандарту BS 6580: 2010 року; ГОСТ 28084-89

Основні переваги: здатність підтримувати оптимальний температурний режим в будь-яких умовах експлуатації; високий ступінь захисту деталей системи охолодження від різних видів корозії; хімічна безпека по відношенню до гумових і пластиковим комплектуючих; прийнятна ціна.

Найвідоміші препарати: тосол.

Назва виробника: СТОВ «М-Стандарт»

Країна: Білорусь

Де купити тосол Тосол-40Мст в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити тосол від виробника Тосол-40Мст  за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати