гривні грн
Каталог товарів

ACCURIDE

Автомобільні диски ACCURIDE в Україні

Про компанію: Корпорація Accuride - провідний виробник і постачальник колісних дисків, елементів гальмівної системи і комплектуючих для колісних систем на світовому ринку комерційних автомобілів. Accuride є провідним світовим постачальником колісних систем, систем гальмування для комерційних автомобілів. Компанія виробляє сталеві і алюмінієві колісні диски і комплектуючі і вузли для колісних систем комерційних автомобілів, а також сталеві колісні диски для європейських автомобілів і світового ринку сільськогосподарської та промислової техніки.

Основні переваги: 100% контроль осьового і радіального биття, збільшені вентиляційні отвори на колісному диску сприяють швидкому охолодженню гальмівної системи, використовується сталь вищої якості, запобігає зрізання вентиля через попадання на нього сторонніх предметів.

Найвідоміше обладнання: диски.

Назва виробника: Accuride®.

Країна: США

Де купити диски ACCURIDE в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне обладнання від виробника ACCURIDE за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати