гривні грн
Каталог товарів

Умови доставки Агрозон

Шановні клієнти!!!

Важливо!!! Перед оформленням замовлення пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про умови та порядок доставки, адже вона дає відповіді на важливі для Вас питання:

 • Всі замовлення обов'язково підтверджуються менеджером будь-яким із зручних для Вас засобів комунікації (месенджери, електронна пошта, телефон та ін.) та фактично відправляються від 1 до 3 робочих днів (за умови, що в замовленні немає сезонних товарів).
 • Замовлення, які оформлені та підтверджені менеджером до 14:00 поточного дня відправляються в цей же день транспортною компанією. Строк доставки залежить від графіку роботи транспортної компанії і складає від 1 до 2 робочих днів. 
 • Замовлення, які оформлюються в порушення п.2 можуть бути відправлені в терміновому порядку лише після погодження з менеджером компанії та проведення 100 % предоплати, про що Ви будете обов'язково проінформовані.
 • Відправка певної групи товарів (габаритні вантажі, ексклюзивні продукти, продукти з підвищеним рівнем попиту) здійснюється виключно після передоплати.  Розмір предоплати розраховується у кожному випадку окремо, як правило лише  для компенсації транспортних витрат у випадку необгрунтованої відмови від отримання товару. У момент підтвердження замовлення менеджер повідомить Вам про це. Наприклад, мінеральні добрива в мішках по 25 кг. та 50 кг. відправляються виключно після оплати.
 • Після відправки замовлення на вказаний номер мобільного телефону ми надсилаємо смс з номером ТТН від AGROZON. По факту прибуття замовлення на відділення Ви отримаєте повторне смс повідомлення від компанії перевізника. 

ДОСТАВКА

1. Доставка по Україні  накладеним платежем здійснюється виключно «Новою поштою».

Базові тарифи нової пошти: https://novaposhta.ua/basic_tariffs 

 
* Товар зберігається на відділенні протягом 5 робочих днів, після цього посилка автоматично повертається!
 
2. Доставка іншими транспортними службами лише за умови 100% передоплати:
 • перевізники (Делівері, Міст Експрес, Джастін);
 • доставку власним транспортом (до 500 кг);
 • попутним транспортом по всій території України (від 500 кг до 22 тонн).
* Відвантаження цими транспортними службами відбувається на наступний день після формування замовлення.
 
3. Самовивіз зі складу
* При умові наявності товару на цьому складі. Переміщення між складами 1-2 дні.

 

ГАРАНТІЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Увага!!! Отримавши посилку, необхідно перевірити її у відділенні пошти на повноту комплектації та цілісність. Оплативши товар, клієнт підтверджує згоду з комплектацією посилки і якістю товару в ній. Будь-які претензії з Вашого боку щодо неповноти комплектації, пошкодженої упаковки чи невідповідності товару Вашим очікуванням після оплати товару на Новій Пошті не приймаються. Право власності на товар при умові його відправки накладеним платежем переходить до клієнта після факту оплати. 
 
1. Якщо з яких-небудь причин у вас виникли проблеми з товаром, які неможливо вирішити за допомогою технічної підтримки або відділу продажів, ви можете повернути або обміняти  товар протягом 14 днів (Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-ХІІ,).
Це можливо, якщо:
 • На товарі відсутні ознаки експлуатації, а товар має належний (передпродажний) вид.
 • При перевірці товару, який підлягає поверненню або обміну, не повинні бути виявлені факти, які свідчать про спробу його відкриття або ремонту.
 • Повинні бути збережені споживчі властивості товару, його упаковка, пломби і заводські ярлики.
 • Повинні бути представлені всі документи, отримані від продавця, що підтверджують покупку товару (чеки, гарантійний талон, інструкція з експлуатації).
2. Повернення товару в разі обміну або його повернення здійснюється покупцем за власний рахунок.
3. У разі, якщо покупець вирішив повернути товар Компанії  і отримати назад кошти, вони будуть перераховані Покупцеві протягом 30 (тридцяти) робочих днів, з моменту отримання Компанією товару.
4. У разі, якщо Покупець вирішив обміняти товар на аналогічний або інший, новий товар буде відправлений Покупцю без післяплати протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання Компанією товару.

 

ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

             Компанія «Агрозон» не може передбачити всі ризики, які можуть виникнути при використанні продукту, який ви придбали.

            Такі ризики можуть бути пов’язані з погодними умовам, станом ґрунту, виходом за межі ділянки використання, нестандартними методами ведення сільськогосподарських робіт, присутністю інших компонентів, способом використання або іншими невідомими факторами, які знаходяться поза межами контролю нашої компанії. Такі ризики можуть призвести до неефективності продукту, пошкодження врожаю або пошкодження нецільових культур чи рослин.

            Компанія «Агрозон» не бере на себе відповідальності за такі ризики. Коли покупець купує чи використовує той чи інший препарат для захисту рослин, він погоджується взяти ці ризики на себе. Ми гарантуємо, що проданий нами продукт відповідає хімічним характеристикам, наведеним на етикетці, підходить для використання за цільовим призначенням (відповідно до паспорту товару) та має відповідний сертифікат якості.

            Продавець у жодному випадку не несе відповідальності за будь-які побічні, непрямі чи особливі збитки, що виникли в результаті використання того чи іншого продукту.

           УВАГА!!! ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ УВАЖНО ЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ!

З повагою команда «AGROZON».

DMCA.com Protection Status