гривні грн
Каталог товарів

Alventa

Мікродобрива Alventa в Україні

Про компанію: Alventa SA є значною компанією на європейському ринку, що виробляє продукцію для польських та іноземних одержувачів різних галузей економіки. "Alventa" SA спеціалізується на таких профілях виробництва: - сполуки фосфору, - добрива для сільського господарства та садівництва, - сполуки хрому. Створення та задоволення потреб клієнтів у сфері доставки інноваційної та спеціалізованої хімічної продукції, що відповідає найвищим стандартам безпеки та охорони навколишнього середовища, з турботою про співробітників компанії. Підвищення цінності компанії за рахунок використання досвіду, творчості та інновацій працівників, а також постійного вдосконалення та розвитку продуктів.

Основні переваги: підтримка рослин і кущів в період вегетації, позитивний вплив на кореневу систему, стимулювання обмінних процесів, нормалізація складу мікроелементів ґрунтів, що зазнали хімічної обробки, підвищення імунітету рослин.

Найвідоміші мікродобрива: нітрат калію.

Назва виробника: Alventa SA

Країна: Польща

Де купити добриво Alventa в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні мікродобрива від виробника Alventa за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі