гривні грн
Каталог товарів

Arkop

Мікродобриво Arkop в Україні

Про компанію: Компанія працює в галузі виробництва кормів і добрив з 1992 року. Мета — виробляти добрива, які отримують найкраще, що може запропонувати природа. З цієї причини широкий асортимент продукції включає новітні розробки в галузі біотехнології, зокрема, високоякісні хелати. Компанія  постійно контролює виробничий процес і вносить необхідні зміни, прагнучи продовжувати покращувати пропозицію та узгоджувати її з потребами та очікуваннями клієнтів. Торгова марка Arkop є синонімом високої якості завдяки тісній співпраці з науковими інститутами та університетами та інноваційній технології, заснованій на власних дослідженнях та досвіді. В результаті вся продукція відповідає найвищим стандартам якості та захисту навколишнього середовища, прийнятим в Європейському Союзі. В даний час компанія співпрацюємо з клієнтами з усього світу.

Основні переваги: високоефективне добриво для позакореневого підживлення, що швидко компенсує нестачу магнію і сірки та містить мікроелементи в хелатній формі; добриво можна використовувати для підживлення різних сільськогосподарських культур та у садівництві; добриво використовується для підживлення озимих рослин (зернові та ріпак), на всіх ґрунтах, незалежно від їх хімічного складу

Найвідоміший препарат: Сульфат Магнію

Назва виробника: Arkop Sp. z o.o.

Країна: Польща

Де купити мікродобриво Arkop в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне мікродобриво від виробника Arkop за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

DMCA.com Protection Status