гривні грн
Каталог товарів

AZMOL

Олива двигуна AZMOL в Україні

Про компанію: AZMOL British Petrochemicals» — нафтохімічне підприємство, яке більш ніж 80 років займається виробництвом якісних олив, мастил і різних мастильно-охолоджувальних рідин. Сьогодні діяльність компанії орієнтована на модернізацію виробництва, вдосконалення продукції і розширення ринку збуту. Прагнення LLC «JV AZMOL-BP» — вийти на новий рівень і поповнити український і зарубіжний ринки оливами і мастилами PREMIUM-класу.Компанія постійно вдосконалюється, наслідуючи досвід європейських підприємств. Фахівці LLC «JV AZMOL-BP» працюють з хімічними елементами і базовими оливами високого ступеня очищення. Клієнти та партнери компанії в підсумку повинні отримувати мастильні матеріали, що відповідають міжнародним стандартам якості.Продукцію LLC «JV AZMOL-BP» вже оцінили в 10 країнах, серед яких: Україна, Ірак, Узбекистан, Туреччина, Латвія, Естонія, Азербайджан та інші.

Основні переваги: виготовлення під керівництвом і за участю британських технологів, європейський рівень контролю якості, використання виключно європейських базових олив і пакетів присадок, конкурентноздатність з іноземними брендами.

Найвідоміші препарати: олива моторна, трансмісійна олива.

Назва виробника: AZMOL British Petrochemicals

Країна: Велика Британія

Де купити олива AZMOL в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оливу від виробника AZMOL за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати