гривні грн
Каталог товарів

BP

Олива British Petroleum в Україні

Про компанію: British Petroleum, BP, British Petroleum Corp. — нафтогазова, нафтохімічна та вугільна транснаціональна монополія Великої Британії. Мета компанії - переосмислити енергію для людей та нашої планети. Компанія хоче допомогти світу досягти нульового рівня та покращити життя людей. ВР забезпечує тепло, світло та мобільність клієнтам у всьому світі з метою переосмислення енергії для людей та планети та прагненням стати компанією з нульовим показником до 2050 року або раніше.

Основні переваги: висока стійкість до окислення мастила; стійкість до утворення корозії на деталях двигуна; стабільність при експлуатації в будь-який час року; відмінні миючі властивості, що дозволяють мотору залишатися чистим; сприятливо впливає на ресурс, ефективно знижуючи силу тертя між деталями; відмінно тече при низьких температурах; чи не дає утворитися осаду і відкладень; не містить хлор; за рахунок зменшення тертя скорочує витрату палива.

Найвідоміші препарати: масло моторне,  олива моторна.

Назва виробника: British Petroleum, BP, British Petroleum Corp.

Країна: Велика Британія

Де купити оливу ВР в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні препарати від виробника ВР за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

DMCA.com Protection Status