гривні грн
Каталог товарів

FORD

Олива Ford в Україні

Про компанію: Компанія Ford існує вже понад 100 років. За цей час їм вдалося зробити справжню революцію в світі транспортних засобів. В даний час Форд є одним з провідних автовиробників. Машини під цим брендом реалізуються у багатьох країнах світу. Форд високо цінують за високу якість, надійність і наявність сучасних технологій, впроваджених в їх автомобілі. Але, крім машин, американська компанія також випускає під власним брендом різні автомобільні витратні матеріали, включаючи трансмісійні та моторні масла.

Основні переваги: високі показники ефективності при роботі в підвищених умовах навантажень на вигун, збереження вязкості при різних температурних режимах, всесезоність, тривалий термін служби, незначна випаровуваність, надійний захист двигуна від зносу.

Найвідоміші препарати: трансмісійна олива, трансмісійне масло, диск.

Назва виробника: Ford Motor Company

Країна: США

Де купити оливу Ford в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні препарати від виробника Ford за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

DMCA.com Protection Status