гривні грн
Каталог товарів

GM

Олива моторна GM в Україні

Про компанію: американський автомобільний концерн, що виробляє вантажні і пасажирські автомобілі в 37 країнах і продає їх в 192 країнах. Компанія продає автомобілі під брендами Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Holden та Wuling. Бачення фірми - це світ із нульовими аваріями, нульовими викидами та нульовими перевантаженнями.

Різноманітна команда з 155 000 співробітників приносить свою колективну пристрасть до інженерії, технологій та дизайну, щоб реалізувати це амбітне майбутнє. І сміливі зобов’язання, які ми взяли, наближають до реалізації цього бачення.

Основні переваги: висока опірність кисню повітря, в результаті чого вдається уникнути спінювання компонента; багатий пакет присадок забезпечує холодний запуск двигуна; економну витрату палива; прекрасні миючі та диспергуючі властивості; високий і стабільний індекс в'язкості; можливість використання в автомобілях з каталізаторами.

Найвідоміші препарати: олива моторна, масло моторне.

Назва виробника: General Motors

Країна: США

Де купити масло GM в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальну оливу від виробника GM за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати