гривні грн
Каталог товарів

HONDA

Олива моторна HONDA в Україні

Про компанію: міжнародна промислова компанія, перш за все відома своїми автомобілями, мотоциклами та роботами.Основні переваги: створено на основі унікальної технології Shell PurePlus, відрізняється низькою випаровуваністю, скорочує витрату палива, відмінно очищає та захищає двигун. Оригінальне моторне масло Honda - це масло екстра-класу, розроблене в науково-дослідних лабораторіях компанії Honda в Японії.З оригінальним маслом Honda двигун працює з максимальною ефективністю.Масло відповідає міжнародним технічним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до стандартів Honda в російських умовах. Використовуйте оригінальне масло Honda для збереження високих показників вашого автомобіля.

Найвідоміші препарати: покращена паливна економічність , покращувальні змащувальні властивості, відмінні антикорозійгі властивості , зводить до мінімума утворених відкладень, ущільнення зазорів двигунів.

 Назва виробника: Honda Motor Co

Країна: Японія

Де купити масло Honda в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальну оливу від виробника Honda за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

DMCA.com Protection Status