гривні грн
Каталог товарів

LingLong

Якісні вантажні шини LingLong в Україні 

Про компанію: Заснована в 1975 році, компанія Shandong Linglong Tire Co., Ltd. є спеціалізованим і масштабним виробником шин, орієнтованих на технологію, з провідними продуктами, такими як високопродуктивні радіальні шини для легкових автомобілів (PCR), радіальні шини для легких вантажівок (LTR), десятки тисяч Характеристики шин із суцільної сталі для радіальних вантажних автомобілів та автобусів (TBR).

Основні переваги: постійно проводяться випробування і розробки зробили шини ЛінгЛонг дуже легкими в управлінні, мають дуже короткий гальмівний шлях; використання спеціального складу гумової суміші і постійні випробування, дозволили, підвищить зносостійкість шини на 1/3 пробігу в порівнянні зі звичайними шинами, спеціально озроблений протектор, дозволяє зробити поїздку комфортабельної, плавної і має невеликий рівень шуму; посилені борту підвищують безпеку і надійність; Прекрасна керованість при високих швидкостях.

Найвідоміше обладнання: шини.

Назва виробника: Shandong Linglong Tire Co

Країна: Китай

Де купити шини LingLong в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне обладнання від виробника LingLong за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі