гривні грн
Каталог товарів

MAZDA

Олива моторна MAZDA в Україні

Про компанію: надає споживачам повний комплекс послуг з продажу нових легкових та комерційних автомобілів, запчастин, аксесуарів до них та супутніх послуг, пов’язаних з їхньою реалізацією, післяпродажним обслуговуванням та ремонтом. Підтвердженням відповідності впровадженої системи якості вимогам стандарту ISO 9001:2015 є додаток до сертифікату (реєстраційний №496614 QM15). Компанія постійно підвищує рівень задоволеності клієнтів шляхом застосування системи якості менеджменту, що охоплює всі комерційні та виробничі процеси, із розумінням ставиться до потреб та очікувань зацікавлених сторін, а також неухильно дотримується у своїй роботі вимог законодавства України. Для стійкого підвищення рівня конкурентоздатності на ринку Компанія здійснює свою діяльність, ґрунтуючись на ризик-орієнтовному підході, визначенні зовнішніх та внутрішніх факторів, які впливають на досягнення встановлених цілей.

Основні переваги: мастильні матеріали повністю відповідають специфічним вимогам двигунів, відрізняються високою якістю базових основ і ефективних присадок, мастильних матеріалів низької в'язкості, але при цьому стійких до високих температур, молібденові добавки, здатні значно знизити тертя і захистити двигун від зносу навіть в екстремальних умовах експлуатації.

Найвідоміші препарати: масло трансмісійне.

Назва виробника: Toyota, Japan Trustee Services Bank, The Master Trust Bank of Japan, Sumitomo Mitsui Banking Corporation

Країна: Японія

Де купити оливу моторну Mazda в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оливу моторну від виробника Mazda за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status