гривні грн
Каталог товарів

Mitas

Оригінальні шини Mitas в Україні

Про компанію: Компанія Mitas є традиційним виробником шин, які мають досвід в області науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. Фокусуючись на інноваціях, компанія завоювала позицію другого найбільшого виробника шин для усюдихідних машин в Європі. Шини Mitas (Митасов) виробляються чеським концерном з однойменною назвою. Марка спеціалізується на випуску покришок для важкої техніки. Чеський бренд пишається якістю своєї продукції. Всі шини проходять обов'язкову сертифікацію по ISO і SGS для допуску на європейський і американський ринки. Виробник веде активну екологічну політику, піклуючись про навколишнє середовище. Все автопокришки Mitas екологічно безпечні. Гума підходить для експлуатації на будь-яких дорогах.

Основні переваги: екологічність виробництва, витримують велике навантаження, невелика ширина профілю, зниження витрат палива, структура протектора що самоочищується, легкість в управлінні.

Найвідоміша продукція: шини.

Назва виробника: Barum

Країна: Чехія

Де купити шини Mitas в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні шини від виробника Mitas за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status