гривні грн
Каталог товарів

MOTIP

Оригінальні змазки та мастила MOTIP в Україні

Про компанію: Компанія Motip Dupli є постачальником широкого асортименту аерозолів, таких як професійні автомобільні лаки, очищувачі гальм, силіконові спреї та інше. Продукція призначена переважно для автотранспорту. Також є продукти для домашнього та промислового застосування: шпаклівки, консервні банки, тригери, пляшки та інше. Для автомобільного сегмента під брендом Motip представлені: ґрунтовка, автомобільні лаки, спеціальні лаки для тюнінгу, засоби догляду з автомобілем, захисні покриття для днища кузова. Також пропонується широкий асортимент продуктів для двоколісних засобів пересування. Фарби для ремонту автомобілів Motip розраховані на усунення подряпин та невеликих пошкоджень кузова. Компанія пропонує комплексну систему для ремонту кузова, що складається з усіх необхідних продуктів: ґрунтовка 4-х кольорів, знежирювач, фарба, прозорий лак, точковий змішувач Також пропонуються фарби для ремонту у вигляді олівців, що ретушують, об'ємом 12 мл. Асортимент універсальних фарб Motip   включає продукти для попередньої обробки, шпаклівку, ґрунтовку, цинковий спрей, оздоблювальні фарби, спеціальні фарби (термостійка, бампер-сперй. вініловий спрей) та інше.

Основні переваги: низьке сажоутворення, збільшують термін заміни масла у двигуні, захищають від корозій, підвищують екологічність газів, зменшують витрати палива.

Найвідоміше обладнання: мастило та змазки.

Назва виробника: Motip Dupli.

Країна: Нідерланди

Де купити мастило MOTIP в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне мастило від виробника MOTIP за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Мастило для клем акумулятора Presto

Мастило для клем акумулятора Presto 400 мл - надійна ізоляція і захист клем від оксидів, впливу вологи, бруду і пилу. Сприяє підвищенню ресурсу акумулятора, оскільки запобігає виникненню паразитної напруги, підвищеного контактного опору, ковзких розрядів, нагріву і окислення полюсних виводів. Застосовується для захисту акумуляторних клем, контактів і електричних виводів автомобіля, мотоцикла, садової техніки і т. д. Наноситься на зовнішню частину клем і контактів. Мастило має рідку консистенцію. Після нанесення стає щільним і липким шаром покриває клеми. Спеціальний клапан дозволяє наносити мастило спрямованим струменем в будь-якому положенні балона, що дуже зручно. Мастило для клем акумулятора Presto відмінно працює при температурах від -30 °С до +130 °С. Має приємний синій колір.

Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати