гривні грн
Каталог товарів

Pioneer

Оригінальне насіння від Pioneer в Україні

Про компанію: підрозділ компанії DuPont та світовий лідер в розробці і наданні сучасної генетики рослин фермерам в усьому світу. Компанія «Дюпон Піонер», розробляє, виробляє та реалізовує широкий спектр високоякісного насіння та мікробіологічних продуктів, надає послуги клієнтам в майже 100 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи сталого ведення сільського господарства у всьому світі.

Основні переваги: добра стійкість до гельмінтоспоріозу та кукурудзяних гнилей, висока рослина з високим кріпленням качана, гарна стійкість до стеблового вилягання, адаптивність до різних грунтово-кліматичних умов вирощування.

Найвідоміші гібриди: Pioneer Р8659, DuPont Pioneer PR37N01, DuPont Pioneer Р9721, кукурудза Pioneer ПР37И12, кукурудза Pioneer ПР39Б76

Назва виробника: DuPont Pioneer

Країна: США

Де купити насіння Pioneer в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні препарати від виробника Pioneer за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status