гривні грн
Каталог товарів

Sintec

Антифриз Sintec в Україні

Про компанію: Група компаній SINTEC займає провідні позиції на російському ринку антифризів, автомастил, мастильних матеріалів та інших автомобільних спецрідин. Антифризи та моторні масла SINTEC добре відомі і затребувані в Росії, СНД, країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Підприємство є учасником Європейської системи менеджменту якості моторних масел . За 20 років активної діяльності ГК Sintec Lubricants створила велику дистриб'юторську мережу на території Росії, Близького і Далекого Зарубіжжя, яка налічує понад 130 представництв. Команда SL налічує більше 1700 чоловік, щодня об'єднують свої зусилля і талант, щоб забезпечити компанії передові позиції на ринку.

Основні переваги: допустимість змішування з іншими якісними сучасними рідинами; тривалий термін служби, особливо при заливці в новий двигун; здатність підтримувати оптимальний температурний режим в будь-яких умовах експлуатації; високий ступінь захисту деталей системи охолодження від різних видів корозії; хімічна безпека по відношенню до гумових і пластиковим комплектуючих; великий діапазон робочих температур: від -40 до +135°С; прийнятна ціна.

Найвідоміші препарати: антифриз.

Назва виробника: SINTEC Group

Країна: Россія

Де купити антифриз Sintec в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити антифриз від виробника Sintec за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі