гривні грн
Каталог товарів

SUBARU

Олива SUBARU в Україні

Про компанію: Японська компанія Subaru відома у всьому світі завдяки широкому модельному ряду сучасних автомобілів. При комплектації, все авто оснащують оригінальними мастильними матеріалами, які спеціально виробляє компанія Idemitsu. Також продукти компанії поставляються в багато світові країни для якісного сервісного обслуговування автомобілів концерну. Всі мастильні продукти бренду відповідають стандартам АСЕА, API і, за оцінками незалежних лабораторій, значно перевищують характеристики багатьох брендів. Завдяки використанню інноваційних присадок, забезпечується надійний захист двигуна в тяжких умовах експлуатації, в тому числі, при високих навантаженнях. Потужні миючі властивості перешкоджають утворенню відкладень, збільшують ресурс експлуатації мотора.Мастильні матеріали мають стабільну в'язкість, що забезпечує плавний пуск в зимовий період і ефективну продуктивність в міському режимі.

Основні переваги: легкий старт в умовах низьких температур за рахунок високої прокачуваності і швидкого надходження мастила до деталей, низький викид токсичних речовин в навколишнє середовище, велика кількість всесезонних масел є універсальними і забезпечують високу швидкість мастила деталей.

Найвідоміші препарати: масло моторне,  олива моторна.

Назва виробника: Fuji Heavy Industries

Країна: Японія

Де купити оливу SUBARU в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні препарати від виробника SUBARU за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати