гривні грн
Каталог товарів

Sunfull

Китайські шини Sunfull в Україні

Про компанію: Sunfull - китайська торгова марка , яка належить компанії Qingdao Hengda Tyres Co., Ltd. Hengfengngfeng спеціалізується на виробництві радіальних шин, які широко використовуються в легкових автомобілях, позашляховиках, вантажних автомобілях та автобусах і в усі пори року з відмінними характеристиками, які користуються хорошою репутацією у всьому світі. Hengfengngfeng пишається своїми потужними науково -дослідними роботами та засобами випереджального тестування, які гарантують чудову та стабільну якість своєї продукції. Багато виробничого обладнання Hengfeng імпортується з Європи, США та Японії. Hengfengngfeng побудувала міцну систему забезпечення якості, і її продукція акредитована сертифікатами ISO9001, TS16949, DOT, ECE, GCC, INMETRO, CCC, BIS, SNI, SONCAP тощо.

Основні переваги: оптимізована будова протектора, безпечні і надійні шини з підвищеним рівнем комфортності , паливна економічність .

Найвідоміше обладнання: шини

Назва виробника: Qingdao Hengda Tyres

Країна: Китай

Де купити шини Sunfull в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне обладнання від виробника Sunfull за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

DMCA.com Protection Status