гривні грн
Каталог товарів

Toptul

Оригінальний інструмент TOPTUL в Україні

Про компанію: Продукція компанії TOPTUL – це той інструмент, який вибирають автолюбителі, які знають справжню ціну часу та справжньої надійності. Досвідчені фахівці віддають перевагу цьому бренду, оскільки його головними перевагами є довговічність та якість, перевірені на практиці. Тайванська компанія TOPTUL відома широким асортиментом всіх видів ключів і практично всією номенклатурою професійного інструменту, який використовують у своїй повсякденній діяльності майстра різного профілю для різних цілей. Щорічно компанія випускає продукцію, обсяг якої на сьогоднішній день складає 15 млн одиниць. Високий рівень сервісу та клієнтської підтримки забезпечений використанням ефективних схем OEM, OBM, ODM, а також взаємовигідним співробітництвом на базі сучасних філій. Асортименти продукції TOPTUL в даний час включає більше 3000 наборів інструментів. Бренд здійснює постачання своєї продукції до більш ніж 100 країн планети. Rotar Machinery Group до моменту появи цієї торгової марки займалася виробництвом тривимірних вібраційних машин, а також розробляла нові абразивні технології обробки поверхонь. Завдяки набуттю безцінного досвіду, RMG направила свої зусилля у сферу розробки та серійного виробництва сучасного ручного інструменту. На підприємствах компанії розміщують замовлення з виробництва інструменту провідні бренди Європи та Північної Америки..

Основні переваги: мінімальна випаровування продукту, відмінна обробка поверхонь деталей і тривалий термін служби інструментів, зменшення зносу на ріжучій кромці інструменту, зниження теплоти, що утворюється тертям,дозволяє працювати при високій швидкості різання.

Найвідоміші препарати: мастило.

Назва виробника: Rotar Machinery Group.

 Країна: Тайвань

Де купити мастило TOPTUL в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне мастило від виробника Toptul  за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Товари не знайдені
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати