гривні грн
Каталог товарів

VAG

Олива Vag в Україні

Про компанію: В якості основи для виробництва використовується синтетика. Машинне масло від цього виробника підходить для автомобілів, як з бензиновими, так і з дизельними моторами. Ще однією перевагою цих мастильних матеріалів є доступна вартість при високій якості.Синтетичні масла користуються великим попитом, адже завдяки особливому складу присадок забезпечується менший рівень втрат на тертя в двигуні. За рахунок цього, на колеса передається більшу кількість енергії, яка була вивільнена при згорянні. А значить, і витрата палива буде меншим. Крім цього, використання синтетичного масла від виробника Vag гарантує поліпшення пускових властивостей мотора при негативних температурах і зменшення викиду шкідливих речовин з вихлопом.

Основні переваги: високий рівень захисту двигуна; ефективне відведення тепла; збільшений інтервал між сервісним обслуговуванням; економічність, при постійному використанні зменшується витрати палива; запобігання передчасного зносу; ефективний захист від корозії, окислення.

Найвідоміші препарати: олива моторна, масло моторне, диски.

Назва виробника: Volkswagen AG

Країна: Німеччина

Де купити оливу Volkswagen в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні препарати від виробника Volkswagen за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

DMCA.com Protection Status