гривні грн
Каталог товарів

YAMAHA

Оригінальна олива YAMAHA в Україні

Про компанію: Світ Yamaha - це світ людей, що займають активну життєву позицію, прагнуть віддати кожну вільну хвилину пізнанню нових місць та емоцій. У цьому світі для досягнення цілей на допомогу приходить техніка Yamaha - мотоцикли та скутери, квадроцикли та мотовсюдиходи, снігоходи, катери й гідроцикли, човнові мотори, генератори, дозволяючи підкорювати стихії землі й води в будь-яку пору року, нести тепло та світло в кожен куточок планети . Інноваційні технології, досконале виконання, неперевершена якість та надійність Yamaha дають людині змогу зосередитися на втіленні своєї мрії підкорювати простір.

Основні переваги: високі протизадирні властивості забезпечують надійну роботу зубчастих передач у найважчих режимах, володіє винятковими низькотемпературними властивостями (забезпечує роботу агрегатів трансмісії до -40 °с), висока термічна стабільність забезпечує збільшений інтервал заміни оливи, високі протизношувальні та антикорозійні властивості оливи істотно подовжують строк роботи трансмісії, є сумісною з матеріалами сальників та ущільнень, что застосовуються в сучасній техніці.

Найвідоміші препарати: трансмісійна олива.

Назва виробника: Menchey Music Service.

Країна: Японія

Де купити масло YAMAHA в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальну оливу від виробника YAMAHA за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

DMCA.com Protection Status