гривні грн
Каталог товарів

Yuko

Олива Yuko в Україні

Про компанію: YUKO - це сучасні автомобільні та промислові оливи, мастила, мастильно-холодильні та формувальні рідини, сервісні продукти, що відповідають міжнародним стандартам якості, мають допуски автовиробників, експортуються в більш ніж 70 країн СНД, США, Європи, Африки, Азії. Завод технічних олив СП Юкойл, на якому виробляються мастильні матеріали YUKO, є одним з найсучасніших блендінгових підприємств у Східній Європі. При будівництві заводу враховані жорсткі вимоги екологічної безпеки, що висуваються до подібного роду об'єктів у Європейському союзі.

Основні переваги: ефективно захищає змащувані елементи конструкції від зносу і впливу корозії; забезпечує швидке і чисте різання; збільшує термін служби ланцюгових пил; скорочує витрату оливи; проникає в усі точки важільних механізмів і зчеплень; можливість всесезонного використання для всіх типів ланцюгових пил.

Найвідоміша продукція: трансмісійна олива, трансмісійне масло.

Назва виробника: Yuko Premium

Країна: Україна

Де купити оливу Yuko в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оливу від виробника Yuko за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по: