гривні грн
Каталог товарів

AGROLUX

Газонна трава від AGROLUX в Україні

Про компанію: Компанія «АГРОЛЮКС-Україна» є офіційним і ексклюзивним представником AGROLÜX GmbH в Україні. Компанія з 1993 року імпортує на український ринок насіння газонних трав і газонні комплекси для будь-якого грунту від кращих селекційних фірм ЄС. В кінці 1997 року, фахівцями компанії AGROLÜX GmbH, були розроблені суміші трав для кліматичних зон України. Наша компанія займається прямими поставками травосумішей з Німеччини на український ринок, завдяки неперевершеній якості та високої естетичного травосмеси ТМ AGROLUX здобули широку популярність і популярність не тільки у ландшафтних дизайнерів, але і садівників у всіх регіонах України.

Основні переваги: висока стійкість до несприятливих кліматичних і грунтових умов; швидка схожість і повільне зростання; значна густота покриву; виняткова зносостійкість; найвища декоративність; ідеальна пристосованість до холодної зими і посушливого літа; створення щільної та міцної дернини.

Найвідоміші травосуміші: Канада Грін, Міні Грін, Луговий газон, Скандинавська, Англійська, Ексклюзив.

Назва виробника: AGROLUX GmbH.

Країна: Німеччина

Де купити газонну траву AGROLUX в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні травосуміші від виробника AGROLUX за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати