гривні грн
Каталог товарів

Clause

Оригінальне насіння овочів від Clause в Україні

Про компанію: це міжнародна компанія, яка спеціалізується на інноваційному і постійному розвитку у виробництві високоякісного насіння овочевих культур. Компанія спеціалізується на селекції, виробництві і продажі насіння овочевих культур. З глобального до фермерського ринку триває співпраця о з нашими клієнтами, щоб знайти успішні рішення сільськогосподарським проблемам сьогодення та виробити високоякісне насіння для майбутнього. Міжнародна команда спеціалістів і сучасні дослідницькі центри дозволяють працювати разом з виробниками сільськогосподарської продукції для забезпечення найзатребуванішого у регіоні й надійного насіння.

Основні переваги: довготривале зберігання, прекрасний зовнішній вигляд та смакові якості, широкий асортимент гібридів, стійкість до хвороб.

Найвідоміше насіння: Лагос, Іспаньйол, Ханні,  Пінк, Новас, Соломон, Роял, Мулета, Турбін, Редгард, Стерлінг.

Назва виробника: Limagrain

Країна: Франція

Де купити насіння овочів Clause в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні насіння від виробника Clause за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі