гривні грн
Каталог товарів

Clause

Оригінальне насіння овочів від Clause в Україні

Про компанію: це міжнародна компанія, яка спеціалізується на інноваційному і постійному розвитку у виробництві високоякісного насіння овочевих культур. Компанія спеціалізується на селекції, виробництві і продажі насіння овочевих культур. З глобального до фермерського ринку триває співпраця о з нашими клієнтами, щоб знайти успішні рішення сільськогосподарським проблемам сьогодення та виробити високоякісне насіння для майбутнього. Міжнародна команда спеціалістів і сучасні дослідницькі центри дозволяють працювати разом з виробниками сільськогосподарської продукції для забезпечення найзатребуванішого у регіоні й надійного насіння.

Основні переваги: довготривале зберігання, прекрасний зовнішній вигляд та смакові якості, широкий асортимент гібридів, стійкість до хвороб.

Найвідоміше насіння: Лагос, Іспаньйол, Ханні,  Пінк, Новас, Соломон, Роял, Мулета, Турбін, Редгард, Стерлінг.

Назва виробника: Limagrain

Країна: Франція

Де купити насіння овочів Clause в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні насіння від виробника Clause за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати