гривні грн
Каталог товарів

Дніпрошина

Вантажні шини Дніпрошина в Україні

Про компанію: Перші шини Дніпрошина зійшли з конвеєра в 1961 році. З тих пір шинна компанія з міста Дніпро залишалася найбільш просунутим і сучасним підприємством в СРСР, з найбільш досвідченими радянськими інженерами та спеціалістами. Після розпаду Союзу, Дніпрошина чимало проінвестувала в свої виробничі потужності, залишаючись найбільшим підприємством в СНД з випуску сільськогосподарських шин 10-48 дюймів і шин на будівельно-дорожню техніку. Бренд вміло підлаштовується під мінливий шинний ринок і зараз активно розвиває принципи екологічності виробництва.

Основні переваги: екологічність виробництва, протектор с/г гуми розроблений таким чином, щоб оптимально розподіляти вагу техніки, не пошкоджуючи грунтовий покрив, комбайни, трактори та інша техніка, оснащена шинами українського виробника, зберігає свої тягово-зчіпні властивості, незалежно від пори року і погодних умов, останні досягнення технологів компанії дозволили поліпшити реальний пробіг шин на 20-30%.

Найвідоміше обладнання: шини.

Назва виробника: Dneproshina Agropaver.

Країна: Україна

Де купити шини Дніпрошина в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне обладнання від виробника Дніпрошина за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення
DMCA.com Protection Status