гривні грн
Каталог товарів

E-TEC

Антифриз E-TEC в Україні

Про компанію: AutoChemie Bitterfeld GmbH - одна з найперспективніших компаній Європи. Працюємо на 5 континентах в 50 країнах. Виробляємо широкий асортимент продукції для автомобілів. Гарантія низької ціни і високої якості. Завод компанії розташований в місті Біттерфельд-Вольфен в Німеччині.  Застосування продукції E-TEC дозволяє збільшити міжсервісний інтервал заміни технічних рідин. Бренд E-TEC сприяє безперебійній роботі автотранспорту та скороченню видаткової частини на утримання автопарку. Продукція для автомобілів E-TEC – це кращий вибір з точки зору економії і технологічності. Наша місія полягає в турботі про автолюбителів. Ми виробляємо якісні і не дорогі продукти, які забезпечують надійну роботу автомобілів.

Основні переваги: антифриз останнього покоління з вмістом силікатів і фосфатів, класифікація TL 774 L. Однією з основних переваг є підвищена температура кипіння. Всі присадки зберігають свої властивості при високій температурі, що дозволяє застосовувати його для сучасних високонавантажених двигунах і системах охолодження радіаторів електромобілів. Особливістю антифризів E-TEC EVO є збільшений термін експлуатації. Цього класу антифриз на сьогодні заливається на складальних конвеєрах в Європі.

Найвідоміші препарати: антифриз.

Назва виробника: AutoChemie Bitterfeld GmbH

Країна: Німеччина

Де купити антифриз E-TEC в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити антифриз від виробника E-TEC за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати