гривні грн
Каталог товарів

HighWay

Антифриз HighWay в Україні

Про компанію: HighWay випускає продукцію на чотирьох різних майданчиках - в США, в Європейському Союзі, в Україні і в Росії. Товари даної компанії поставляють в тридцять країн. З 2010-го HighWay виведена на американський ринок.Спочатку вона спеціалізувалася на випуску лише охолоджуючих рідин. Зараз лінійка продуктів даної торгової марки передбачає моторні масла для чотиритактних і двотактних двигунів, різні рідини для автоматичних трансмісій, для гідропідсилювача керма, а також антифризи. У 2013-му асортиментний ряд масел і антифризів компанії був представлений на ринках пострадянського простору і ЄС. В результаті багато споживачів змогли оцінити бездоганну якість продукції, що поставляється, яку виконували за передовими технологіями з високоякісних сировинних компонентів.Співпраця зі знаменитими світовими виробниками присадок і базових масел поряд з систематичним ретельним контролем якості сировини дозволили забезпечити продукції чудову репутацію. Товари HighWay асоціюються у багатьох людей з ідеальною якістю. Адже вся продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів, а також специфікаціям світових виробників автомобілів..

Головні переваги: якісний і ефективний захист системи охолодження від утворення накипу і корозії, забезпечено захист від замерзання і перегріву, можливість застосування при температурі навколишнього середовища до -52 (при відповідному співвідношенні вода: антифриз), склад включає спеціальні присадки, завдяки чому охолоджуюча рідина не змінює своїх властивостей і характеристик протягом усього періоду використання, застосування антифризу збільшує ресурс роботи радіатора і елементів системи охолодження.

Відомі препарати: антифриз.

Назва виробника: HighWay

Країна: CША

Де купити антифриз HighWayв Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує купити антифриз від виробника HighWay за найкращою ціною в інтернеті і з зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості і гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі