гривні грн
Каталог товарів

HighWay

Антифриз HighWay в Україні

Про компанію: HighWay випускає продукцію на чотирьох різних майданчиках - в США, в Європейському Союзі, в Україні і в Росії. Товари даної компанії поставляють в тридцять країн. З 2010-го HighWay виведена на американський ринок.Спочатку вона спеціалізувалася на випуску лише охолоджуючих рідин. Зараз лінійка продуктів даної торгової марки передбачає моторні масла для чотиритактних і двотактних двигунів, різні рідини для автоматичних трансмісій, для гідропідсилювача керма, а також антифризи. У 2013-му асортиментний ряд масел і антифризів компанії був представлений на ринках пострадянського простору і ЄС. В результаті багато споживачів змогли оцінити бездоганну якість продукції, що поставляється, яку виконували за передовими технологіями з високоякісних сировинних компонентів.Співпраця зі знаменитими світовими виробниками присадок і базових масел поряд з систематичним ретельним контролем якості сировини дозволили забезпечити продукції чудову репутацію. Товари HighWay асоціюються у багатьох людей з ідеальною якістю. Адже вся продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів, а також специфікаціям світових виробників автомобілів..

Головні переваги: якісний і ефективний захист системи охолодження від утворення накипу і корозії, забезпечено захист від замерзання і перегріву, можливість застосування при температурі навколишнього середовища до -52 (при відповідному співвідношенні вода: антифриз), склад включає спеціальні присадки, завдяки чому охолоджуюча рідина не змінює своїх властивостей і характеристик протягом усього періоду використання, застосування антифризу збільшує ресурс роботи радіатора і елементів системи охолодження.

Відомі препарати: антифриз.

Назва виробника: HighWay

Країна: CША

Де купити антифриз HighWayв Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує купити антифриз від виробника HighWay за найкращою ціною в інтернеті і з зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості і гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати