гривні грн
Каталог товарів

Kelly

Шини Kelly в Україні

Про компанію: Kelly - один з найстаріших виробників шин в США, а сьогодні суббренд корпорації Goodyear. Заводи компанії розташовані в декількох країнах, в т.ч. Словенії, Польщі та Франції. Залежності між якістю і країною-виробників не простежується. Компанія робить ставку на випуск бюджетних шин хорошим зчепленням і середнім експлуатаційним ресурсом. Свій шлях американська компанія починала ще тоді, коли автомобілі були рідкістю. Відповідно, шини на них були практично незатребуваними. Тому фірма на своєму шляху до успіху зіткнулася з економічною кризою, яка змогла подолати. Її великим досягненням є виробництво шин для 27-го президента США. На сьогоднішній день компанія Kelly має відмінну репутацію на ринку і займає там одну з лідируючих позицій. Її штаб-квартира знаходиться в штаті Огайо.

Основні переваги: представлені в різних типорозмірах, виготовлені на сучасному високотехнологічному обладнанні, в повній мірі відповідають суворим європейським стандартам, забезпечують відмінні показники курсової стійкості і стабільності під час пересування, мають унікальний гумовий компаунд, який, до речі, залишився практично незмінним з моменту його використовувався для транспортного засобу 27-го президента США.

Найвідоміше обладнання: шини

Назва виробника: Goodyear

Країна: США

Де купити шини Kelly в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити шини від виробника Kelly за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення
DMCA.com Protection Status