гривні грн
Каталог товарів

Liqui Moly

Олива моторна Liqui Moly в Україні

Про компанію: LIQUI MOLY - світовий бренд моторних масел, представлений в більш ніж 130 країнах світу. Заснована в 1957 році, компанія розробляє і виробляє понад 4.000 найменувань продукції виключно в Німеччині. За свою більш ніж 60-річну історію, LIQUI MOLY заслужила репутацію авторитетного бренду, міцно утримуючи лідируючі позиції на ринку моторних масел і автохімії. Продукція LIQUI MOLY - це сучасний, відмінно збалансований комплекс моторних і трансмісійних масел, мастильних матеріалів, автохімії та засобів догляду за автомобілем, який має в своєму складі велику кількість унікальних компонентів. Ефективність, інноваційність і, разом з тим, дбайливе ставлення до техніки і навколишньому середовищу відрізняють продукцію фірми LIQUI MOLY. Це доведено неодноразовими перемогами в різних тестах, проведених незалежними ЗМІ. Вся продукція виробляється виключно в Німеччині, вона сертифікована і захищена від підробок. Власне сучасне виробництво, розташоване в Західній Німеччині, виробляє продукцію для всього світу, що є важливою перевагою, так як дозволяє з німецькою педантичністю підтримувати стабільно високий рівень якості, не тільки самої продукції, але і всіх процесів.

Основні переваги: контроль виробництва, новітні наукові розробки, екологічнімть виробництва, відмінна німецька якість продукції, широкий асортимент продукції, продукція відповідає стандартам і міжнародним сертифікатам.

Найвідоміші препарати: олива моторна, трансмісійна олива.

Назва виробника: Liqui Moly

Країна: Німеччина

Де купити оливу Liqui Moly в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні препарати від виробника Liqui Moly за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Мастило для підшипників і карданних хрестовин Liqui Moly Mehrzweckfett

Liqui Moly Mehrzweckfett - літієве мастило для змащування підшипників кочення та ковзання, карданних хрестовин, що працюють при нормальних навантаженнях, а також при середніх та високих температурах. Широкий температурний діапазон застосування та відмінна водостійкість. Застосовується як універсальне мастило в автомобілях та іншій техніці. Завдяки використанню високоякісних компонентів та присадок при виробництві мастила, забезпечено тривалий термін служби. Температурний діапазон застосування -30°С до +125°С. Мастило для карданних хрестовин на основі літієвого мила для змащування підшипників ковзання та підшипників кочення при стандартних та високих навантаженнях. Придатна для автомобілів та для загального мастила машин. Універсальне густе мастило забезпечує тривале мастило, хорошу герметизацію, стійкість у вологих та запилюваних умовах, а також оптимальну подачу в пристрій центрального мастила. Стійка до холодної та гарячої води, знижує тертя та знос, висока здатність поглинати стиск, стійка до старіння та перемішування, антикорозійної дії.

Швидке замовлення

Мастило високотемпературне мідне Liqui Moly Kupfer-Paste

Liqui Moly Kupfer-Paste – спеціальна високотемпературна мідна паста, призначена для різьбових з'єднань та інших поверхонь, що піддаються діям високої температури, тиску та корозійно-активного середовища, наприклад, у компресорах, турбінах, системі вихлопу, свічках запалювання, гальмах. Температурний діапазон застосування -30°С до +1100°С. Застосування: для змащування та антикорозійного захисту деталей, що піддаються дії високих температур. Для хімічної та нафтохімічної промисловості, в енергетиці, керамічній промисловості, в машино- та автомобілебудуванні (для гальмівної системи та системи вихлопу). Перед застосуванням пасти необхідно очистити деталі від бруду та іржі за допомогою щітки та відповідних очисників. Нанести потрібну кількість пасти на деталь.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати