гривні грн
Каталог товарів

МАЗ

Диски на МАЗ в Україні

Про компанію: «МАЗ» - це бренд, який завоював визнання своєї продукції не тільки в Білорусі, але і далеко за її межами. Автомобілі МАЗ - це сміливе втілення новаторських конструкторських ідей, реалізованих в техніці високої якості. Сучасний дизайн в сукупності з високими технічними характеристиками дозволяє техніці МАЗ займати стабільну позицію на міжнародному ринку автотехніки, конкуруючи зі світовими виробниками. У виробничому процесі велике значення відводиться підвищенню рівня якості продукції, що випускається. З цією метою постійно ведеться робота по технічному переозброєнню. Над якістю техніки МАЗ день у день працює багатотисячний колектив висококваліфікованих професіоналів. Кожна ланка виробничого процесу ретельно продумана та направлена на досягнення максимального результату.

Основні переваги: 100% вихідний контроль на виробництві, повна відповідність розмірностям оригінальним колісним дискам, високоякісне фарбування зі стійким антикорозійним складом, що перешкоджає агресивним діям навколишнього середовища, індивідуальне пакування, що виключає доставлення подряпаного диска, вентиль в комплекті, мінімальні вантажі для балансування.

Найвідоміше обладнання: диски

Назва виробника: БелавтоМАЗ

Країна: Білорусь

Де купити диски на МАЗ в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити диски від виробника МАЗ за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

DMCA.com Protection Status