гривні грн
Каталог товарів

Nissan

Олива моторна Nissan в Україні

Про компанію: Оригінальна моторна олива Nissan є високоякісним продуктом зі збалансованою в'язкістю для зменшення сили тертя під час запуску двигуна та зносу в разі роботи в умовах низьких температур. Олива забезпечує повний захист і збереження характеристик для довгого терміну служби двигуна. Лінійка продукції відповідає суворим специфікаціям компанії Nissan. Для забезпечення довгого терміну служби вашого Nissan та повного збереження оптимальних характеристик двигуна ми наполегливо рекомендуємо при обслуговуванні автомобіля використовувати оригінальні моторні оливи та технічні рідини Nissan.

Основні переваги: легкий запуск двигуна в будь-яку морозну погоду, хороші антиокислювальні властивості, зменшує знос і збільшує термін служби двигуна, забезпечує оптимальну чистку всіх вузлів.

Найвідоміші препарати: олива моторна.

Назва виробника: Renault, Renault-Nissan

Країна: Японія

Де купити оливу моторну Nissan в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оливу моторну від виробника Nissan за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status