гривні грн
Каталог товарів

Виробник ГПЗ м. Вологда

Оригінальні підшипники ГПЗ 

Про компанію: З моменту запуску в 2017 році «Вологодського заводу спеціальних підшипників» компанія розпочала роботу з кооперації виробничих операцій із найновішим підшипниковим заводом, оснащеним сучасним обладнанням. Тісне співробітництво підприємств у галузі проектування, розробки КД та ТУ, обміну технологіями, поопераційного виробництва, контролю якості дозволило ТОВ « ГПЗ » отримати унікальну можливість спільно проектувати та виробляти підшипники для нових вузлів та деталей, у т. ч. замінюючи імпортні аналоги. Співпраця з ВЗСП допомагає знижує витрати при цьому підвищити якість продукції, що виготовляється. Завдяки спільним зусиллям конструкторських та технологічних відділів, використовуючи сучасні методики розрахунку довговічності досягається збільшення ресурсу роботи раніше освоєних, а також нових виробів.

Основні переваги: Сучасне високотехнологічне обладнання та налагоджений виробничий процес дозволяють контролювати всі можливі характеристики та параметри протягом усього виробничого циклу: від хімічного складу комплектуючих та сировини до якості обробки та збору готової продукції. Вся продукція торгової марки ГПЗ (Вологда) відповідає ДСТУ ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008), ГОСТ 520-2002. Високоякісні підшипники за вигідною ціною.

Найвідоміше обладнання: підшипники

Назва виробника: Государственный подшипниковый завод

Країна: Россія

Де купити підшипники ГПЗ в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальні підшипники від виробника ГПЗ г. Вологда за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status