гривні грн
Каталог товарів

SWAG

Оригінальна олива Swag в Україні

Про компанію: SWAG - один з провідних світових постачальників на незалежному ринку запасних частин. Під цим всесвітньо відомим брендом випускається більше 27 тисяч запасних частин для всіх німецьких та інших європейських легкових автомобілів. Якість продукції бренду не поступається деталей ОЕ-виробників. Довіра не дається просто так. Його необхідно заробити. Високою якістю. Вражаючим асортиментом продукції. Незмінною точністю. Надійним сервісом.Більше 60 років клієнти довіряють SWAG, як експерту по надійним, довговічним і прецизійним запасних частин. SWAG - відомий бренд, на який можна покластися. У будь-який час, в будь-якому місці.

Основні переваги: максимальний захист деталей від зносу при будь-яких видах експлуатації, стійкість до впливу високих і низьких температур, підтримує трансмісію в чистоті, розчиняє відкладення і перешкоджає їх появі, надійний захист від окислення і появи іржі, швидкий холодний старт і стабільна робота в зимовий період, висока стійкість до піноутворення.

Найвідоміші препарати: трансмісійна олива.

Назва виробника: Ferdinand Bilstein GmbH + Co.

Країна: Німеччина

Де купити масло Swag в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальну оливу від виробника Swag за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status