гривні грн
Каталог товарів

TITAN OIL

Олива моторна TITAN OIL в Україні

Про компанію: Titan - марка німецько-англійського виробника олив Fuchs. З недавніх пір масла під ім'ям даної марки стає популярними в країнах Східної Європи. Причин кілька: гідну якість масел, практично повна відсутність підробок, демократична ціна. Варто відзначити, що масла практично всіх великих виробників мають однаково високу якість, проте масла Titan примітні хоча б тим, що їх рідко підробляють. У каталогах Titan автолюбителі зможуть знайти широкий асортимент моторних і трансмісійних масел. Переважна більшість покупців залишилися задоволені їх якістю, хоча іноді відзначаються, що за своїми характеристиками німецькі масла дещо поступаються дорогим німецьким і американським аналогам. Масла Titan можна умовно віднести до категорії бюджетних, хоча в каталогах Fuchs можна знайти більш дорогу продукцію преміум-класу. Ще однією особливістю більшості мастильних матеріалів Titan є те, що вони сумісні з широким переліком автомобільних агрегатів. Якщо ви шукаєте недороге, але при цьому якісне моторне або ж трансмісійне масло, то на Fuchs Titan варто звернути увагу.

Основні переваги: застосування унікальних технологій, скорочення витрат палива, відмінно очищає та захищає двигун, відмінне співвідношення ціни та якості.

Найвідоміші препарати: олива моторна, трансмісійна олива.

Назва виробника: Fuchs.

Країна: Німеччина

Де купити моторну оливу Titan в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальну оливу від виробника Titan за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status