гривні грн
Каталог товарів

TOTAL

Олива Total SE в Україні

Про компанію: Нафтохімічний концерн TOTAL зарекомендував себе висококласним фахівцем в області індустріальних масел, мастил і спеціальних рідин для будь-яких галузей промисловості. Індустріальні масла TOTAL пропонують представникам кожної галузі всебічні рішення в галузі промислових мастильних матеріалів. Промислові сектора використовують різні типи обладнання: компресори, турбіни, трансформатори, гідравлічні трансмісії і т.д. TOTAL виробляє широкий діапазон промислових масел і мастил, спеціально адаптованих під потреби конкретного ринку і клієнта.  Забезпечення тривалої стабільної роботи обладнання є найважливішим питанням, що вирішуються індустріальними маслами і мастилами, поряд з економічною ефективністю і безпекою. Індустріальні масла TOTAL відмінно виконують свою місію, що підтверджується найжорсткішими стандартами якості і схваленнями провідних виробників оригінального устаткування. Вибираючи масло TOTAL, Ви опиняєтеся у виграші, так як промислові масла TOTAL створюються за новітніми технологіями і відповідають самим останнім вимогам ринку..

Основні переваги: низький викид токсичних речовин в навколишнє середовище, легкий старт в умовах низьких температур за рахунок високої прокачуваності і швидкого надходження мастила до деталей, великий періоду заміни і зниження витрати палива, унікальні присадки забезпечують диспергуючі властивості, що дозволяє протягом тривалого періоду роботи зберігати чистоту двигуна, більшість всесезонних масел є універсальними і забезпечують високу швидкість мастила деталей.

Найвідоміші препарати: олива трансмісійна,  олива моторна.

Назва виробника: Total SE

Країна: Франція

Де купити оливу Total в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оливу від виробника Total за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати