гривні грн
Каталог товарів

TRW

Оригінальні запчастини TRW в Україні

Про компанію: TRW – великий виробник деталей для легкового та вантажного автотранспорту. Займається постачанням елементів кермової системи, автомобільної підвіски, а також системи TC, ABS, ESP для кількох складальних конвеєрів Європи. На даний момент TRW Automotive Aftermarket займає місце в десятці найвідоміших виробників компонентів автотранспорту. Товарний ряд TRW включає: гальмівні колодки, амортизатори, мастила, циліндри, важелі автомобільної підвіски, рідини гальма, супорти, рульові тяги, розхідники, троси, насоси гідропідсилювачів. Автолюбителі відзначають середню якість виконання всіх деталей та компонентів автомобільного гальма, що частково компенсується їхньою невисокою ціною. Важливо, що в асортименті TRW можна знайти гальма практично для всіх моделей авто у світі. Компанія TRW здебільшого орієнтується на постачальників, проте підроблення фірмової продукції та реалізація підробок навіть у відомих торгових мережах – аж ніяк не рідкість. Автолюбителям потрібно перевіряти повноту комплектації (достовірну інформацію можна знайти в офіційних каталогах), наявність голограм та QR-кодів, відповідність написів на запчастини та наклейках на упаковці. 

Основні переваги: забезпечення захисту від корозії, спайки деталей системи; стійкість до підвищеного рівня вологості, високої температури; забезпечення щільного прилягання колодок; усунення стукотів, скрипів, інших неприємних звуків під час гальмування; підвищення зносостійкості деталей; висока надійність хімічного складу виробів; ефективність результату для забезпечення справної роботи автомобіля

Найвідоміші препарати: мастило.

Назва виробника: TRW Automotive Holdings Corp.

 Країна: США

Де купити мастило TRW в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне мастило від виробника TRW за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення