гривні грн
Каталог товарів

Як правильно доглядати за газоном?

Категорії

Поради по догляду за газоном

Здоровий газон впливає на загальний вигляд території. Він забезпечує природну, безпечну поверхню, де ваша сім'я може грати і відпочивати. Слідуючи декільком простим порадам, ви можете зберегти свій газон здоровим та екологічно корисним.

Як косити газон?

  • Косити високо, переважно від 3 до 7 см. Коротка стрижка послаблює кореневу систему і дає можливість бур'янам конкурувати з травою.  Як правило, експерти кажуть, що при кожному скошуванні потрібно знімати тільки одну третину висоти трави. Таким чином, якщо ви косите до 7 см, ви можете дозволити траві рости до 10 см. Якщо ви косите на 3 см, вам доведеться підстригати, коли трава виросте до 5,5 см.
  • Чим коротше ви косите, тим частіше вам потрібно підстригати газон, щоб дотримуватися правила «одна третина».
  • Косіть в різних напрямках і, якщо можете, кожен раз міняйте малюнок. Наприклад, перейдіть з півночі на південь, зі сходу на захід, за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки, по діагоналі і т. д. Це дозволить зрізати більше листя на бур'янах, які можуть нахилятися в напрямку косіння, і може допомогти траві конкурувати з ними . Це також зменшує ущільнення грунту і знос дерну від коліс.
  • Заточуйте леза косарки хоча б раз на рік. Тупі леза косарки відривають, а не ріжуть травинки. Рване листя може зробити газон більш уразливим для хвороб.
  • Не видаляйте залишки зрізу (трави) з газону. Якщо ви різатимете лише одну третину листа в сухих умовах, обрізки будуть рівномірно падати на поверхню ґрунту. Косарка, що мульчує, додатково подрібнить обрізки, що допоможе прискорити процес розкладання. Влітку обрізки розкладаються та повертають азот та інші поживні речовини на ваш газон. Розкладання відбувається повільніше за прохолодної погоди

За цим посиланням ви можете переглянути техніку та инвентар для роботи з газоном і не тільки, та знайти саме те, що потрібно ✔️ САДОВА ТЕХНІКА

Як правильно поливати газон?