Каталог товарів

Стимулятори росту для протруювання насіння. Передпосівна обробка.

Категорії

Стимулятор росту для посівного матеріалу дозволить прискорити процес розвитку рослини, а також зміцнить її здоров'я і стійкість до різних захворювань. Компані Агрозон пропонує вашій увазі кращі стимулятори росту для передпосівного обробітку насіння.

✔️ Мегафол - 0.5 л/т + Valagro EDTA Мікс 5SG - 0.25 кг/т

Данний комплекс поєднує в собі всі необхідні мікроелементи та амінокислоти необхідні для ефективного стартового розвитку рослини. Препарати мають завіренй сертифікат органік стандарту. 

✔️ Гуміфілд ВР-18, Humin Tech - 0,8 л/т

Стимуляції розвитку кореневої системи та додаткового накопичення пластичних речовин, зменшує дію стресів різної природи. 

✔️ Ярило Активний старт PRO - 1 л/т

Сприяє отриманню дружніх і вирівняних сходів, забезпечує формування міцної кореневої системи. Має в складі необхідний комплекс мікроелементів.

✔️ Плантапег (PlantaPeg) Нертус - 0,4 л/т

Препарат сприяє отриманню дружних та вирівняних сходів, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (високі та низькі температури, низький рівень вологості повітря, обробка пестицидами).

✔️ Авангард Р Старт - 2,0 л/т

Комплексне концентроване легкозасвоюване культрами добриво, яке містить збалансоване співвідношення макро та мікроелементів.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ПІБ*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати