гривні грн
Каталог товарів

В чому різниця між антифризом і тосолом?

Категорії

Так в чому ж різниця між тосолом та антифризом? Давайте розберемося!

Антифриз і тосол - два загальновживані терміни в автомобільній промисловості, але вони не є взаємозамінними. Хоча і антифриз, і тосол слугують одній меті - запобігти перегріванню та замерзанню двигуна, між ними існують суттєві відмінності.

Антифриз - це концентрований розчин, який додається до води в радіаторі, щоб знизити її температуру замерзання. Це важливо в регіонах, де температура опускається нижче 32°F, оскільки вода в двигуні може замерзнути і спричинити пошкодження. Антифриз зазвичай виготовляється з етиленгліколю і має солодкий смак, який може бути небезпечним, якщо його проковтнуть домашні тварини або діти.

З іншого боку, тосол - це суміш антифризу та води, яку попередньо розбавляють для зручності. Охолоджуюча рідина призначена не тільки для запобігання перегріву та замерзання двигуна, але й для захисту двигуна від корозії та іржі. Тосол зазвичай містить інгібітори іржі та інші хімічні речовини, які допомагають підтримувати двигун в належному стані.

Важливо використовувати правильний тип рідини для вашого автомобіля, оскільки використання невідповідної рідини може мати серйозні наслідки. Наприклад, використання звичайного антифризу в двигуні, який призначений для тосолу, може призвести до пошкодження внутрішніх компонентів. Крім того, використання тосолу, який не призначений для вашого автомобіля, може негативно вплинути на його продуктивність та ефективність.

Отже, антифриз і тосол служать для схожих цілей, але це не одне й те саме. Антифриз - це концентрований розчин, який додають у воду для зниження температури замерзання, тоді як тосол - це суміш антифризу і води, яка попередньо розведена і призначена для захисту двигуна від перегріву, замерзання, корозії та іржі. Обов'язково зверніться до інструкції з експлуатації вашого автомобіля, щоб визначити правильний тип рідини для використання

( 129 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*