- Адаптер настінний MILWAUKEE, TC-USBC100 (для M18TC)
Артикул:
Немає на складі
В наявності
Телефонуйте
Способи доставки
- Нова пошта
- Самовивіз
- Інші транспортні служби
Способи оплати
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий переказ
- Приват 24
Поділитися:
(0.0)
Залишити відгук
Опис
Заряджання пристроїв через USB-C потужністю 100 Вт
Сумісність з M18 TC
Одночасна зарядка
Заряджання пристроїв через USB-C Power Delivery потужністю 120 Вт (100 Вт на основному порту та 20 Вт на додатковому порту)
Найшвидша зарядка з міні-зарядним пристроєм M18™
Заряджання акумулятора M18™ за допомогою міні-зарядного пристрою M18™ (100 Вт) та підключення персонального ліхтаря або персонального пристрою до додаткового порту (20 Вт)
Одночасне заряджання двох сумісних з USB-C пристроїв
Сумісність з M18 TC
Одночасна зарядка
Характеристики
Артикул:4932500226
Відгуки
Поки немає відгуків
- На головну
Категорії
Засоби захисту рослин
Насіння та посівний матеріал
Добрива
Промислова хімія
Сільськогосподарське обладнання
Оливи, рідини та автохімія
Запчастини
Садовий інструмент
Садова техніка
Електроінструмент
Ручний інструмент
Шарнірно-губцевий інструмент
Ключі моментні
Мультиплікатори
Універсальні набори
Гайкові ключі
- Накидний
- Ключі балонні
- Трубний ключ
- Спеціальні гайкові ключі
- Ключі Г-подібні TORX
- Ключі Г-подібні
- Комбінований
- Гайкові ключі з тріскачкою
- Дюймові комбіновані гайкові ключі
- Рожковий
- Стартерні ключі
- Ключі накидні ударні
- Розвідні ключі
- Розрізний
- Ключі ріжкові
- Ключі ріжкові ударні
- Ключі Г-подібні HEX
- Набори гайкових ключів
Головки тopцeві тa нaбopи
- Головки 1/4"
- Головки 3/8"
- Головки 1/2" 6 гранні
- Головки 1/2" 12 гранні
- Головки ударні 1/2"
- Головки 3/4"
- Головки ударні 3/4"
- Головки 1"
- Головки ударні 1"