- Адаптер настінний MILWAUKEE, TC-USBC100 (для M18TC)
Артикул:
Нет на складе
Есть в наличии
Способы доставки
- Самовывоз из Новой почты
- Курьер Новой Почты
- Самовывоз из магазина
Способы оплаты
- Наличными при получении
- Безналичный перевод
- Приват 24
Поделиться:
(0.0)
Оставить отзыв
Описание
Заряджання пристроїв через USB-C потужністю 100 Вт
Сумісність з M18 TC
Одночасна зарядка
Заряджання пристроїв через USB-C Power Delivery потужністю 120 Вт (100 Вт на основному порту та 20 Вт на додатковому порту)
Найшвидша зарядка з міні-зарядним пристроєм M18™
Заряджання акумулятора M18™ за допомогою міні-зарядного пристрою M18™ (100 Вт) та підключення персонального ліхтаря або персонального пристрою до додаткового порту (20 Вт)
Одночасне заряджання двох сумісних з USB-C пристроїв
Сумісність з M18 TC
Одночасна зарядка
Характеристики
Артикул:4932500226
Отзывы
Пока нет отзывов
- На главную
Категории
Средства защиты растений
Семена и посевной материал
Удобрения
Промышленная химия
Сельскохозяйственное оборудование
Масла, жидкости и автохимия
Запчасти
Садовый инвентарь
Садовая техника
Електроінструмент
Ручний інструмент
Шарнирно губцевый инструмент
Ключи моментные
Мультипликаторы
Універсальні набори
Гайкові ключі
- Накидний
- Ключі балонні
- Трубний ключ
- Спеціальні гайкові ключі
- Ключі Г-подібні TORX
- Ключі Г-подібні
- Комбінований
- Гайкові ключі з тріскачкою
- Дюймові комбіновані гайкові ключі
- Рожковий
- Стартерні ключі
- Ключі накидні ударні
- Розвідні ключі
- Розрізний
- Ключі ріжкові
- Ключі ріжкові ударні
- Ключі Г-подібні HEX
- Набори гайкових ключів
Гoлoвки тopцeві тa нaбopи
- Головки 1/4"
- Головки 3/8"
- Головки 1/2" 6 гранні
- Головки 1/2" 12 гранні
- Головки ударні 1/2"
- Головки 3/4"
- Головки ударні 3/4"
- Головки 1"
- Головки ударні 1"