гривні грн
Каталог товарів

Що таке гербіциди та для чого вони потрібні?

Категорії
Зміст
 1. Що таке гербіциди та для чого вони потрібні?
 2. За походженню вирізняють два види гербіцидів:
 3. По типу дії виділяють два види гербіцидів:
 4. Також виділяють гербіциду по типу ураження:
 5. Залежно від сходів культури виділяють:
 6. Важливим елементом гербіцида є діюча речовина (ДВ) 
 7. Купити гербіцид для знищення бур’янів в компанії АГРОЗОН означає:

Що таке гербіциди та для чого вони потрібні?

Бур'яни приносять великі втрати фермеру. Якщо не використовувати гербіцид, бур'яни забирають корисні речовини з грунту,  затіняють рослину, яка недоотримує сонячне світло, що впливає на фотосинзез та в цілому на розвиток рослини. Щоб уникнути перелічених факторів використовують гербіциди. Перед тим, як купити гербіциди потрібно звернути увагу на їх властивості.

За походженню вирізняють два види гербіцидів:

 • Оригінальні гербіциди: препарати, які мають діючу речовину з високим ступенем очистки, що діє на рослину м'яко, обережно та без явних проявів фітотоксичності. Зазвичай, в таких препаратів норми використання є точними, а період розпаду діючої речовини в грунті - мінімальний. До компаній-виробників оригінальних гербіцидів належать: Syngenta, Bayer, Basf, Corteva, Adama, Monsanto, Summi Agro, FMC.

  УВАГА!!! На ринку дуже часто зустрічаються  підробки оригінальних препаратів невідомого (зазвичай, китайского) походження.  При покупці оригінальних гербіцидів завжди звертайте увагу на ціну препарату (підробки завжди пропонують з підозріло низькою ціною), наявність всіх голограм та пломб на каністрах, якість самої тари (друк етикеток, еластичність пластику, якість гравіювань, вилив форми та інші візуальні ознаки). 
 • Генеричні гербіциди (генерики): Діюча речовина таких гербіцидів аналогічна до оригінальних препаратів, але її виробляють інші заводи виробники. Ступінь очистки діючої речовини в гернеритичних препаратів є нижчим, ніж в оригінальних, тому їх ефективність є нижчою. В таких препаратів зазвичай норми витрат є більшою, виникає ймовірність некоректної дії на культурі, період розпаду діючої речовини триваліший, а ймовірність післядії препарату досить значна. Серед виробників генеричних гербіцидів на ринку України можна відзначити: Ukravit, ALFA Smart Agro, Best, DEFENDA, Агрохімічні технології, Хімагромаркетинг, Rangoli та інші.

По типу дії виділяють два види гербіцидів:

 • Гербіциди вибіркової дії. Застосовують для знищення або подавлення розвитку шкідливої рослинності не завдаючи шкоди культурній рослині. Гербіцид по кукурудзі, картоплі, пшениці, соняшнику, ячменю, полуниці, цибулі, ріпаку, гороху - є гербіцидом вибіркової дії. Серед відомих препаратів - Гезагард, Пріма, Зенкор, Дуал голд, Фьюзілад форте, Гоал, Базагран, Гранстар.
 • Гербіциди суцільної дії. Застосовують для знищення всієї рослинності. Найбільш популярними препаратами суцільної дії є гербіциди на основі гліфосату. Данна діюча речовина проникає в рослину через зелену листяну поверхність. Застосовують такі гербіциди для зачищення ділянки від забур`яненості перед посівною обробкою або після посівної, також ділянок не с/г призначення. Серед відомих гербіцидів суцільної дії: Раундап Макс, Ураган форте, Торнадо, Раундап павер, Реглон супер, Напалм, Тотал, Гліфовіт, Отаман, Клінік та інші.

Також виділяють гербіциду по типу ураження:

 • Системні гербіциди. Препарат потрапляє в центральну транспортну систему рослини-паразита і уражає її. Серед відомих гербіцидів системної дії є: Євролайтнинг, Гранстар, Фюзилад Форте, Паллас, Майстер Пауер, Зенкор, Бутизан, Ачіба та інші.
 • Контактні гербіциди. Вносять на шкідливу рослинність, потрапляючи на неї препарат пригнічує рослину та в кінці-кінців знищує її в цілому. Серед відомих гербіцидів контактної дії є: Альфа- Бентазон, Бюктріл, Гоал, Базагран, Пледж та інші.

Залежно від сходів культури виділяють:

 • Грунтові гербіциди. В даних гербіцидів більш пролонгована дія, яка може вистояти перед кількома хвилями бур’янів. Їхня ефективність дії залежить від погодно-кліматичних умов. При сприятливих кліматичних умовах бур’ян буде проростати, але грунтовий гербіцид буде стримувати його розвиток. Серед відомих ґрунтових гербіцидів виділяють: Гезагард, Дуал голд, Челендж, Трифлурекс, Фюзилад форте, Примекстра голд та інші.
 • Післясходові гербіциди. Застосовують на більш стійких бур’янах. Ці гербіциди уражають зелену масу рослини та пригнічують її розвиток, що призведить до загибелі. Такі гербіциди контролюють розвиток нових молодих бур’янів, які відростають. Такі гербіциди потрібно вносити в правильну фазу розвитку бур’яну, коли він найбільш чутливий до дії гербіцидів та дотримуватися температурних режимів. Серед відомих післясходових гербіцидів виділяють: Тарга Супер, Міура, Базагран, Гранстар, Дербі, Пріма та інші.

Важливим елементом гербіцида є діюча речовина (ДВ) 

Залежно від діючої речовини гербіциди боряться з різними видами бур’янів (злакові, дводольні):

Діюча речовина Спектр дії
прометрин  однорічні дводольні та злакові бур`яни
оксифлуорфен  однорічні дводольні бур`яни
дикамба однорічні та багаторічні дводольні бур`яни
S - метолахлор злакові та деякі дводольні бур`яни
нікосульфурон однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур`яни
імазамокс + імазапір однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур`яни
флорасулам однорічні та багаторічні дводольні бур`яни
гліфосат суцільної дії
бентазон однорічні дводольні бур`яни
пендиметалін однорічні злакові та дводольні бур`яни
трибенурон-метил дводольні бур'яни
Феноксапроп-п-етил однорічні злакові бур'яни
метамітрон однорічні дводольні та злакові бур'яни
аклоніфен дводольні бур'яни

Купити гербіцид для знищення бур’янів в компанії АГРОЗОН означає:

 • Оригінальність продукції. (Підтвердження походження продукції сертифікатами якості).
 • Спеціальні умови зберігання. (Наші склади відповідають стандартам зберігання продукції)
 • Прямі поставки зі складу виробників. (Це дає можливість нашому клієнту придбати товар за цінами нижчими, чим в інших продавців зі складу виробника)
 • Доставка. (Доставку гербіциду можна оформити самовивозом з нашого складу або Новою Поштою в місто Київ, Одеса, Харків, Ужгород, Миколаїв, Херсон, Донецьк, Черкаси, Миронівка, Обухів, Суми, Ніжин, Житомир, Кропивницький, Сміла, Чернігів, Хмельницький, Вінниця та інші.)
 • Агрономічний супровід. (Наші експерти порадять Вам найбільш ефективні та діючі препарати відповідно до ваших потреб)

ТОВ "Агрозон" пропонує гербіциди за оптовою та роздрібною ціною залежно від обсягу замовлення. Купити гербіциди відтепер можна швидко, зручно та дешево з доставкою по всій Україні з інтернет-магазином Агрозон. Ми надаємо сертифікати якості та гарантуємо оригінальність походження товару.

Увага!!! Для безпечного використання препаратів та досягнення максимального ефекту дії препарату чітко дотримуйтесь інструкцій виробника та правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами.

( 78 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Ефективний, надійний, технологічний
Грунтовий гербіцид на сою та картоплю
Від злакових та дводольних бурянів

Немає на складі

Швидке замовлення

Гербіцид системної дії для боротьби з широколистими бур’янами у посівах соняшника та деяких овочевих культур.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Надійний, ефективний, швидка дія
На зернові та кукурудзу
Від дводольних бур`янів (більше 100 видів)

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*