гривні грн
Каталог товарів

Comet

Мембранні насоси Comet в Україні

Про компанію: Понад шістдесят років насоси Comet пропонують інноваційні насоси та аксесуари на світовому рівні. Базуючись у Реджо -Емілія - ​​Італія, Comet спочатку розпочала виробництво мембранних насосів для сільськогосподарського ринку. Сьогодні Comet пропонує широкий асортимент мембранних, триплексних плунжерів високого тиску, поршневих насосів та безкоштовних аксесуарів у більш ніж 130 країнах світу. Завдяки потужному каналу розповсюдження, Comet може запропонувати швидкі рішення та нові концепції у світі застосування води та рідин.

Основні переваги: контроль виробництва, великий вибір асортименту, оптимальне співідношення ціни та якості, гарантія якості,

Найвідоміше обладнання: мембрані насоси.

Назва виробника: Comet

Країна: Італія

Де купити мембранні насоси Comet в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оригінальне обладнання від виробника Comet за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару! 

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Починаючи з 1959 року, в рік нашого заснування в Реджо-Емілії, Італія, ми отримали та повернули довіру всіх тих клієнтів, які бажали довірити нам все більш амбіційні проекти. Ми почали з виробництва насосів для обробки сільськогосподарських культур у сільськогосподарському секторі, а потім, у наступні десятиліття, ми почали спеціалізуватися в інших сферах.

Сьогодні компанія COMET працює у трьох ключових секторах, два - для комплектуючих та один - для готової продукції: сільське господарство, промисловість та очищення.

Поршневі, мембранні та відцентрові насоси низького, середнього та високого тиску: це асортимент підрозділу сільського господарства, який ми пропонуємо виробникам обприскувачів та прополювальних машин. Якість та довговічність наших насосів є плюсовою особливістю, яку постійно визнають наші клієнти і яка вже багато років робить нас світовими лідерами в цій галузі.

Асортимент промислового підрозділу, навпаки, складається з поршневих насосів високого тиску, як осьових, так і триплексних, що використовуються у багатьох секторах, від мийних систем до дорожніх пральних машин та типових програм промислового та міського очищення, щоб забезпечити наші клієнти можуть знайти правильні рішення для всіх своїх потреб.

Однак ми не обмежуємось лише компонентами, навпаки. Наш відділ очищення включає широкий асортимент мийок високого тиску з гарячою та холодною водою, які відповідають вимогам багатьох типів споживачів і присвячені як домашньому, так і професійному використанню. Цей асортимент продуктів нещодавно був розширений завдяки введенню двох нових ліній, пилососів та скрубер-сушарок, завдяки чому ми маємо можливість представити на ринку повний асортимент для всього сектору очищення, як напівпрофесійних, так і професійний.

Постійне придбання важливих компаній представляло цілеспрямований і сміливий вибір, спрямований на підвищення досвіду, накопиченого за всю нашу історію, шляхом його розширення в додаткові сектори, що дозволило нам стати однією з найповніших компаній у світі в галузі технологій водопостачання .

Запорукою успіху Комети є здатність компанії дивитись у майбутнє, не забуваючи при цьому про минуле, тим самим «вдягаючи» якість та прискіпливе майстерність, що відрізняє італійське промислове виробництво сучасністю міжнародного підходу, наріжним каменем якого є якість продукції. і постійне вдосконалення пропонованих послуг.