гривні грн
Каталог товарів

Родентициди: як боротись з мишоподібними гризунами?

Категорії

Як боротись з мишоподібними гризунами?

На всіх материках планети, крім Арктики та Антарктиди, поширені гризуни. Зараз неможливо точно визначили, коли і при яких обставинах вони почали синантропно існувати та приносити неприємності людям. Найбільш популярними є хатні миші, полівки та пацюки. Ці шкідники вдало пристосовуються до життя людей і псують матеріальні цінності та житло. Збитки від існування гризунів на полях та у зернових складах складають понад 20% від вирощеного врожаю. В садах, теплицях і присадибних ділянках гризуни пошкоджують коріння рослин, кору дерев, розсаду тощо. 

Знищувальні заходи грунтуються на 4 основних методах: хімічному (застосування отруйних приманок, газоподібних речовин), фізичному (застосування механічних знарядь відлову), біологічному (застосування ворогів шкідників - котів і собак) та бактеріологічному (застосування вірусів і мікробів). З практики, найбільш ефективним та простим є хімічний метод знищення, який полягає в отруєнні гризунів речовинами, які діють при надходженні в систему травлення шкідників. Використовуються різні отруйні принади (фільтр-пакети, воскові брикети, зернові суміші тощо), зазвичай, на основі діючих речовин-антикоагулянтів: бродіфакум, бромадіалон, які зменшують здатність крові до згортання і ушкоджують стінки кровоносних судин.

Що таке родентициди та який їх механізм дії? 

Родентициди – це хімічні засоби від гризунів. Вони діють на всіх представників класу гризунів, які завдають шкоди садовим та сільськогосподарським культурам. Покоління сучасних родентицидів здатне вберегти врожай від знищення. Працювати з ними необхідно чітко дотримуючись інструкції, адже вони мають хімічне походження. Сучасні препарати є простими та дієвими в застосуванні.

Препарати від гризунів виробляють у різних препаративних формах. Найбільш популярні – воскові брикети, які вже готові до використання. У більшості випадків готові брикети використовують у домашніх умовах та на виробничих підприємствах. Компанія Агрозон зробила добірку топових родентицидів у брикетах:

1) Шторм (BASF, Німеччина)

Діюча речовина: флокумафен, 0,005%

Норма витрати: на посівах та польових культурах препарат застосовують, розкладаючи по 1 брикету в нору; при використанні в сховищах складах брикети розкладають по 2-3 штуки на відстані близько 5 метрів один від одного.

Спосіб дії: флокумафен, потрапивши в організм, пригнічує процес регенерації вітаміну К1, що, своєю чергою, веде до припинення синтезу білків для нормального згортання крові. Коли кількість білків у крові знижується до 20% нормального, проявляється антикоагулянтний ефект. Смерть від кровотечі настає через 3-10 днів.

2) Талон (Syngenta, Швейцарія)

Діюча речовина: бродіфакум 0,05 г/кг

Норма витрати: щури – 20-60 г (1-3 брикети) через 10 м; миші – 20 г (1 брикет) через 2-5 м

Особливості: препаратат випускають у 2 препаративних формах: гранули та брикети. У препарат додається спеціальна складова – Bitrex. Це денатоніум бензоат - найгірша у світі речовина, яка робить приманку непридатною для вживання людьми та домашніми вихованцями. А ось на споживання родентициду гризунами вона не впливає.

Для великих площ використовують концентрати, якими протруюють зерно і розкидають посіви пшениці, ячменю та інших культур. Компанія Агрозон зробила добірку топових родентицидів у рідкій формі:

1) Мишолов (Нертус, Угорщина)

Діюча речовина: бродіфакум, 0,25 г/л

Спосіб дії: порушує механізм згортання крові та викликає підвищену схильність до кровотеч, що призводить до загибелі гризунів.

2) Бродівіт (Укравіт, Україна)

Діюча речовина: бродіфакум, 0,25%

Спосіб дії: порушує механізм згортання крові та викликає підвищену схильність до кровотеч, що призводить до загибелі гризунів.

Як використовувати родентициди?

Перед роботою з родентицидами ви повинні бути дуже обережними. Спочатку, обов’язково, ознайомитись з інструкцією та дотримуватисяь необхідних заходів під час роботи з даними препаратами. Робота проводиться в спеціальному захисному одязі, масці, окулярах, взутті і рукавичках. Після роботи вмитись та обробити себе і одяг содовим розчином.

Ефективний родентицид від мишей допомагає швидко знищити гризунів, зберегти майно та врожай. Зробивши замовлення на Agrozon.com.ua ви отримаєте оригінальні родентициди від виробника за найвигіднішою ціною в інтернеті та зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

( 43 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Відправка в день заказу
Відправка в день заказу
Система лояльності
Система лояльності
Всі види оплати
Всі види оплати