гривні грн
Каталог товарів

MOTUL

Олива Motul в Україні

Про компанію: Французька компанія MOTUL (Мотюль) придбала популярність, в першу чергу, як виробник моторних масел і мастил найвищої якості для автомобілів, мотоциклів і індустрії. Але далеко не всі знають, що ця компанія є в той же час і найстарішим в світі виробником мастильних матеріалів.Сьогодні MOTUL - це вікові традиції бездоганної якості і постійних інновацій, які накопичені за 165 років історії бренду. Вся історія компанії Мотюль нерозривно пов'язана зі світом великого авто- і мотоспорту. Таке технічне партнерство - це не тільки сотні перемог на всіляких Гран-прі, а й найкращий спосіб перевірки експлуатаційних якостей мастильних матеріалів MOTUL. Ми хочемо, щоб ви дізналися більше про компанію і про моторному маслі Мотюль і роздягли б з нами цю пристрасть до якості, до швидкості, до високих технологій і до успіху.

Основні переваги: висока якість, унікальність пропозиції для українського ринку, передові технології, реальні випробування в жорстких умовах , сертифікована продукція.

Найвідоміші препарати: масло трансмісійне, олива, моторна, масло моторне, трансмісійна .

Назва виробника: MOTUL

Країна: Франція

Де купити оливу MOTUL в Україні?

Компанія Agrozon.com.ua пропонує вам купити оливу від виробника MOTUL за найвигіднішою ціною в інтернеті та із зручними умовами доставки по Україні. Ми надаємо сертифікат якості та гарантуємо оригінальність походження товару!

Товари не знайдені
DMCA.com Protection Status