- Пила дискова ручна акумуляторна безщіткова MILWAUKEE, M18 FCSDC165-0, діаметр 165мм (каркас, картонне пакування)
Артикул:
Нет на складе
Есть в наличии
Способы доставки
- Самовывоз из Новой почты
- Курьер Новой Почты
- Самовывоз из магазина
Способы оплаты
- Наличными при получении
- Безналичный перевод
- Приват 24
Поделиться:
(0.0)
Оставить отзыв
Описание
Циркулярна пилка MILWAUKEE® M18 FUEL™ для глибокого розпилювання розрахована на максимальну глибину пропилу 66 мм при діаметрі полотна 165 мм.
Вона забезпечує потужність поздовжнього розпилювання при тій же швидкості подачі, що і порівняльна циркулярна пилка змінного струму, і здатна розпиляти 400 сосни розміром 90 мм x 35 мм на одному акумуляторі HIGH OUTPUT™ ємністю 5,5 Ач.
Вбудована метрична шкала глибини дозволяє легко встановлювати глибину пропилу, максимальна глибина пропилу становить 66 мм, а глибина пропилу – 61 мм при розпилюванні на кутовому упорі 0°.
Вбудований пиловідвід запобігає скупченню пилу, забезпечуючи найкращу видимість лінії різу.
Світлодіодне підсвічування покращує видимість робочої зони.
Магнієва опорна пластина знижує вагу та підвищує міцність.
Гнучка акумуляторна система: сумісна з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™.
Характеристики
Производитель:Milwaukee
Двигун:Безщітковий
Джерело живлення:Акумулятор
Платформа:M18
Технологія:M18 FUEL
Диаметр диска, мм:165
Макс. глубина резания, мм:66
Гарантія, міс.:36
Тип акумулятора:Li-Ion
Напруга акумулятора, В:18
Категорія товарів 2:Пилки акумуляторні
Категорія товарів 1:Електроінструмент
Категорія товарів 3:Пилки циркулярні акумуляторні
Отзывы
Пока нет отзывов
- На главную
Категории
Средства защиты растений
Семена и посевной материал
Удобрения
Промышленная химия
Сельскохозяйственное оборудование
Масла, жидкости и автохимия
Запчасти
Садовый инвентарь
Садовая техника
Електроінструмент
Ручний інструмент
Шарнирно губцевый инструмент
Ключи моментные
Мультипликаторы
Універсальні набори
Гайкові ключі
- Накидний
- Ключі балонні
- Трубний ключ
- Спеціальні гайкові ключі
- Ключі Г-подібні TORX
- Ключі Г-подібні
- Комбінований
- Гайкові ключі з тріскачкою
- Дюймові комбіновані гайкові ключі
- Рожковий
- Стартерні ключі
- Ключі накидні ударні
- Розвідні ключі
- Розрізний
- Ключі ріжкові
- Ключі ріжкові ударні
- Ключі Г-подібні HEX
- Набори гайкових ключів
Гoлoвки тopцeві тa нaбopи
- Головки 1/4"
- Головки 3/8"
- Головки 1/2" 6 гранні
- Головки ударні 1/2"
- Головки 3/4"
- Головки ударні 3/4"
- Головки 1"
- Головки ударні 1"